Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj, ha én riasztónak...

Az baj, ha én riasztónak találom, hogy ennyien odavannak a Skrillexért?

Figyelt kérdés

Szinte nem is zene az egész, s rémisztő.. olyan gyilkolós hangulata van és lelketlen..


18/L


2012. febr. 5. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
nem nem baj,én egyenesen utálom,ez nem zene,
2012. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

engem a hideg is kiráz attól az embertől... az olyan zenét meg gyűlölöm

18f

2012. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
hagyd most ez a divat,majd úgy eltűnik mint a tokijóhotel,azt belép helyette más...
2012. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 10inchhero ***** válasza:
a mostani Skrillexet én sem csípem különösebben :D de régebben egy banda énekese volt :D http://www.youtube.com/watch?v=5yG6iw7AeWE
2012. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Egyetértek veled.

19L

2012. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a Skrillex gyilkolos zene, akkor a Kill everybody cimu szamat neked talaltak ki! XD 20/L Skrillex rajongo, egyebkent! :D
2012. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

De igen zene. Próbálj meg jobbat összerakni ha nem tetszik. Gyilkolós, lelketlen? Mindenkinek meglehet a véleménye oké és szerintem Skrillex enyhén bu*in néz ki de attól függetlenül a zenéje kvajó, igaz nem mind de nagy részük.

16/F


az előző kommentre meg gigalájk ;)

2012. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ez a divat majd lecseng - remélem gyorsan mert amiatt a senki miatt csesztetnek, mert én is hallgatok dubstepet, csak én inkább a kulturáltabbat

undorító divat-dubstepesek

2012. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

A dubstep az elektronikus zenék közé sorolható be, szóval ez zene. :D háhá. És ne féljetek Skrillex és utál tégetek :D

És remélem egyre többen fogják majd megszeretni, és mégnagyobb népszerűségre fog szert tenni, és a világon az elektronikus zenék fognak dominálni pár év múlva. :D

2012. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
*első sor utolsó előtti előtti szava *is
2012. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!