Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet rezsin spórolni?

Hogy lehet rezsin spórolni?

Figyelt kérdés
Albérletet keresek, és nem tudom, hogy pl a cirkó kerül többe, vagy a távfűtés, ilyesmik. És víznél, áramnál, villanynál milyen lehetőségeim vannak, mik a legolcsóbbak? Köszi!

2012. febr. 6. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A legdrágább a távfűtés.Ez többnyire panel lakásnál jellemző.Én villannyal fűtök és a melegviz is villanybojlerről jön.A villany számla így 18000 Ft havonta.

Anyám egy szobás lakásban lakik és egy db.gáz konvektorral füt.7000 ft a gáz számla.

Szerintem egy szobás gázfütéses lakásnak a legkisebb a rezsije.A közös költséget érdemes még megkérdezni,mert az is lehet jelentős kiafás egy-két ingatlannál.

2012. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj tégla lakásba, konvektorosba, gázos vízmelegítő, gáztűzhely.
2012. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :)
2012. febr. 6. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
gázkonvektor:ha elmész otthonról suliba/melóba/hétvégére szüleidhez,letekered és azalatt nem fűt annyit,legtöbbet ezen tudsz spórolni. Villany: amikor kiég egy körte,energiatakarékos izzót veszel helyette,3hó alatt behozza az árát. Víz:szerintem nem sarkalatos pont. Ablakok szigetelése ha rossz,sok meleg elillan! És közös költség az igen,ami lehet nagyon magas,előtte rá kell kérdezni,hmiért annyi,mi van benne.
2012. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!