Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha ez van?

Mit csináljak, ha ez van?

Figyelt kérdés

Mit csináljak akkor,hogyha utálnak a barátaim?

Vagyis nem azt mondom,hogy utálnak hanem,hogy amikor igy külön-külön vagyok az eggyikőjükkel akkor tök rendesek de mikor sokan vagyunk akkor meg mindig engem piszkálnak meg velem szórakoznak.

Az egyik lány aki állitólag a legjobb barátnőm mikor ketten vagyunk olyan kedves mikor többen akkor meg mindig leszidd meg mindennek elhord és oda se figyel rám!:(

Ezt is sirva irtam meg mert már nem birom tovább!

És azt ne mondjátok,hogy keressek másokat,mert azt nem tehetem mivel a többiek olynak,hogy csak a rosszba vinnének meg nem is az csak,hogy ők a legrendesebbek de velem mégis mindig olyan szemetek és miközbe semmit se csináltam :(

Annyira szomorú vagyok,hogy azt elsem tudom mondani,mert soha egy rossz szót sem mondtam nekik..ennyi


2012. febr. 10. 18:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet!...
2012. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Komolyan? Hát akkor nem vagyunk egyedül.. :(
2012. febr. 10. 18:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, de nem egy egész társaság csinálta ezt, csak a "legjobb" barátnőm. Kettesben minden jó volt, de ha mások is velünk voltak (főleg, ha fiúk), akkor teljesen idétlenül viselkedett, mindig engem froclizott a jelenlétükben, nem volt durván bunkó, inkább csak égetett kicsit, meg olyan lekezelően beszélt velem. Én ezt akkor egyértelműen annak tudtam be (persze, lehet, hogy tévedek), hogy zavarban van. És ezt próbálja meg palástolni azzal, hogy "ellenem fordul", meg olyan erőltetetten próbál jópofizni a többiek előtt, az én káromra. Én nem tudtam ezt hogyan kezelni, úgyhogy próbáltam elkerülni ezeket a helyzeteket. Az a baj, hogy az ilyen baráti társaságok többségében uralkodik egyfajta birkaszellem, hogy ha az egyik azt látja, hogy téged piszkálni "trendi", akkor a többi is ezt fogja tenni, kivétel az, aki erős jellem és empatikus, és mer másmilyen lenni, mint a nyáj, de sajnos ez elég ritka.
2012. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

És akkor ne barátkozzak velük??

De én birom őket..külön-külön..

MOst akkor mit tegyek??

2012. febr. 10. 18:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Külön-külön barátkozz velük, ne menj a csordába.
2012. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De hát akkor meg azt hiszik,hogy nem birom őket..ami igaz is meg nem is meg nem akarom hogy azt az érzést váltsák ki belőlem hogy kár hogy nem jöttél pedig jó volt.. stb..
2012. febr. 10. 18:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Esetleg amikor négyszemközt vagytok, próbáld megbeszélni velük a dolgot, ha vevők az ilyesmire. Vagy amikor társaságban vagytok, visszaszólogatsz nekik, nem sértődötten, és nem is bántóan, csak úgy könnyedén, de amiből érzik, hogy vissza kellene venniük magukból. Ha ez sem jön be, akkor tényleg csak az marad, hogy külön-külön barátkozol velük.
2012. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanazzal piszkálnak? Csak azért kérdezem, hogy ha spontán nem jut eszedbe semmi visszavágás, nem tudsz-e kitalálni előre valami jó kis szöveget?
2012. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Amikor külön külön vagyok velük hiába beszélek velük főleg az állitólagos "LB"-el mert akkor csak kiabál hogy én vagyok a rossz meg minden

És szerintem az a legnagyobb problémája vagy nem is tudom..szerintetek nem lehet hogy az hogy: túl szép és minden fiu rávan kattanva meg hogy ő igy agyon sminkeli magát igy ilyen drága cuccai vannak másokat kibeszél de mikor nincs neki senmki én is jó vagyok és már nem tudok mit csinálni..meg ha oda megyek a másik ostálytársaimhoz akkor ő elhúzz szószerint megfogja a kezem és elhúzz de ha én csinálnám ezt akkor kiabálna de ha más akkor nem vagyis ha én csinálok valamit pl:megdobom hógolyóval de ha a másik valaki akkor nekem szlé sőt ordit de neki nem ... és akkor most miért?? :O

2012. febr. 10. 19:02
 10/14 A kérdező kommentje:
hát most igy nem uy piszkálnak hogy konkért szöveggel csak mindig ha valami ilyen szemétség a téma akkormindig én vagyok a célpont hogy "ja Mint én" és ez
2012. febr. 10. 19:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!