Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemtalálok sehol egy kis...

Forever.alone kérdése:

Nemtalálok sehol egy kis karácsonyi dalt hogy hivták?

Figyelt kérdés
kb olyan 2004-2005 ben elvesztettem egy kazetát amin rajta volt egy aranyos kis dal (kedvenc dalom volt) azóta édesanyám énekelte nekem 8 éves koromba. Kezdi sajnos ő is elfelejteni a szöveget szoval nagyonörülném ha megtalálnám ..igy kezdödött: "Leszálott a csendes éj, szobámban a holdfény, remélem hogy ma eljön...álom tündér várlak rég..ruhádbiztos meseszép.. anyu sokat mesélt rólad.. és eztmondta:Eljön majd a jóvagy."Én Álomtündér nevet tudtam...nagyonszerettem....:(
2012. febr. 10. 20:30
 1/2 V.Tammy válasza:

Igen, Álomtündér a címe, egy Lajcsi- Családi karácsony kazettán volt rajta :D Nekem is nagy kedvencem volt, most előkerestem a kazit és meglepődtem :D


[link]

2015. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Júúúúúj, nagyonszépen köszi! Nem hittem volna, hogy valaha valaki rátalál, furcsa most felnőttként meghallgatni. :)
2016. jan. 8. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!