Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » The sims 3-ban nekem meg van...

The sims 3-ban nekem meg van a világ kürül kiegészítő és tudnék is utazni, csak azt irta ki amikor el akartam menni hogy "nem mehetsz utazni mikor a családodban épp haldoklik valaki"! Most ez mi? Nem is haldoklik senki mindenki él!

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki nagyon éhes, vagy a szükségletei nagyon alacsanyak
2012. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia az nem lehet mert én használok olyan kódot amivel miinden szükséglezük teljesen feltöltődik és igy sosem kell ezekkel fogylalkoznom mert nem szeretek az ilyenekkel foglalkozni h most mennyire éhes meg hálmos!
2012. febr. 12. 12:47
 3/6 A kérdező kommentje:

de annak nem lehet hozzá köze h én vámpír vagyok?? mert ugye meg lehet csinálni nem tom h tucc e róla!! de mondjuk má korábban is utaztam és akk megengette de még akk is vámpír volt!!

:)

2012. febr. 12. 12:48
 4/6 anonim válasza:

nem csak most harapott meg egy vámpír?

mert akkor addig nem lehet utazni amíg át nem alakultál át

2012. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem, nem most már régebben!! de nem tom mi akk a baja!!
2012. febr. 16. 14:41
 6/6 anonim válasza:

Tényleg lehet a vámpír kór, vagy a szükséglet kevés, vagy nem mehetsz a napra, :D vagy meghalt valaki a családodból.


Nem ismerem a Sims 3 kiegészítőit, csak az alapjátékot.

2012. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!