Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a "nagyszerű...

Mit szóltok ehhez a "nagyszerű" néhol térdig érő havazáshoz? Örültök neki vagy nem igazán? Kihasználjátok hogy tél van vagy inkább beburkolóztok a meleg szobába?

Figyelt kérdés
Kort/nemet/lakhelyet írjatok légyszíves.
2012. febr. 13. 09:34
 1/10 Elektromann válasza:
Nekem tetszik, de inkább a tárhelyem hirdetésével foglalkozom, mert eddig semmit se kerestem vele :(
2012. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tárhelyed hirdetésével?
2012. febr. 13. 09:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, még mindig nem nőttem fel, így szánkózok szinte minden este:). Valamelyik nap az utcákat is lefotóztam mikor esett a hó..olyan gyönyörű volt, egy kis szelet a Karácsonyból még:')


20L

2012. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom... :S Én valahogy utálom a telet,persze szép tájkép van ilyenkor,és szoktam is néha én is fényképezni,többek között a szomszédot is lefotóztam 1x a múltkor a fürdőszoba ablakából ahogyan éppen a ház tetőjéről próbálta a havat leszedni :D De egyébként ha nem muszáj nem mozdulok ki itthonról,hiába öltözök fel melegen,akkor is nagyon fázós típus vagyok kint,inkább a tavasz és a nyár jellemző rám amit úgy igazán szeretek :) Nem is azt mondom hogy kinőttem a szánkózásból vagy hóember építésből stb. csak egyszerűen humorom nincs hozzá ha egyszer ilyen hideg van. :( Elmúltak sajnos számomra a régi szép idők amikor az ilyesmit szerettem :/ 19/L
2012. febr. 13. 09:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt Pesten nem igazán van szép hó. Legszívesebben kimennék ma a hegyekbe sétálni, csak egy pici motiváció hiányzik még hozzá.

F

2012. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs pesten szép hó? Legalább ott is esik jelenleg?
2012. febr. 13. 09:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Legalább 3-4 napja egyáltalán nem esett. Az utakról eltakarították, a járdákon meg vagy lesöprik, vagy letapossák. Kifejezetten csúnya.
2012. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt Mohácstól nem messze Bárban ahol én élek (kis faluban) itt a főutat nagyjából letakarítják,de van hogy még így is a a távolsági buszok fél órát,órákat késnek,de bezzeg az ikarus roncs falu járó buszok ami csak Mohácsig megy az max 10 percet késik... A járdákat és fent az utakat a lakóknál nem igazán takarítják sajnos. Mondhatni hogy magunknak kell megoldanunk. Itt is néhány napig mostanában nem esett,de most újból leesett a hó,mégpedig ha jól emlékszem tegnap előtt óta. Még most esik sajnos. A lakók már lassan nem tudják hová lapátolni a havat a járdájukról,mert ugye a járda mellett egyből az úttest van és azt ugye szabadon kell hagyni a közlekedés miatt. És már így is egy nagy kupac minimum térdig érő hó van fellapátolva a járda mellett. :/ Olvadni meg ugye nem igen akar.
2012. febr. 13. 10:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Pécsi ismerősöm is írta tegnap, hogy szakad a hó. Kijutott nektek rendesen... A hét végére már enyhébb időt mondanak, talán olvadni is fog.
2012. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos. Itt van elég rendesen hó... Holnapra mondja a zord napot illetve egy kis olvadás de utána szerdától újfent havazni fog és legközelebb csak vasárnap lesz egy kis napsütés. :S November,december és januárban nem igazán volt hóesés,és ezt most pótolják februárra elég szépen :/
2012. febr. 13. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!