Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a bujaság jelképe? Tetoválá...

Mi a bujaság jelképe? Tetoválást szeretnék valamit ami a bujasággal kapcsolatos? Tippek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 14:06
 1/7 anonim válasza:
Hát...talán a szex? :D
2012. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem egy lengén öltözött női alak, mondjuk csak egy átlátszó lepellel körbetekerve, itt-ott szabadon hagyva mondjuk az egyik mellet, combokat, és mondjuk egy kelyhet tartva a kezében, amiből kicsurran valami vörös lé, én így tudnám elképzelni :)
2012. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vagy jobban belegondolva, nem is muszáj lepelt, ha mondjuk a nőnek nagyon hosszú haja van, és az takarna ki itt-ott dolgokat, az is egy jó megoldás :P
2012. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Buja vagy buta? :D Meztelen nő/szex
2012. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. lány vagyok és valami más kellene..mert elég érdekes h ha meztelen nőt tetováltatok magamra..:D azért bujaság, mert mindenki mondta, hogy ha annyira nagyon szeretnék tetoválást, akkor olyat csináltassak ami a legjellemzőbb rám. légyszi komoly válaszokat :)
2012. febr. 13. 19:59
 6/7 Stella90 ***** válasza:
100%
tetováltass magadra egy nagy péniszt...ha valami buja dolgot fogsz magadra varratni, a férfiaknak egy jel lesz...magyarul felhívás keringőre...hogy finoman fogalmazzak...sok sikert
2012. febr. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha jól tudom, az érzékiség szimbóluma a kagyló, a a bujaságé a béka.

Ebből a kettőből szerintem jó kis motívumot lehetne csinálni!

Ha van terved, küldd el privátban, kíváncsi lennék rá.;)

2012. febr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!