Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Oké, hogy a dohányzás káros,...

Dgabor78 kérdése:

Oké, hogy a dohányzás káros, drága, de a piásokat mikor kezdik el kiszekálni a világból?

Figyelt kérdés
Mert olyanról már hallottam,hogy valaki berúgva szembe ment a forgalommal,több ember halálát okozva,ugyanez a cigi miatt nehezen képzelhető el!Akkor most melyik is az igazán veszélyes?Ja én nem dohányzom,és nem is igen iszom...
2012. febr. 13. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig nyaggatnak valakit valamiért. Ez ellen nem lehet mit tenni... max. annyit, hogy nem állunk be a sorba.
2012. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha te is ki akarod űzni a dohányosokat és az alkeszokat,akkor csak szólok hogy kb 3x szarabb helyzetbe kerül az ország,el nem tudok képzelni mekkora adókat fizetnek az ilyen cikkekre,és ha az nem lesz akkor máson fogják beszerezni a hiányzó pénzt,de abba bele se merek gondolni.
2012. febr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stella90 ***** válasza:
amíg az államnak bevétele van a piásokból, addig biztos nem piszkálják őket...mit gondolsz, a fű miért van betiltva??? a pia ezerszer károsabb...gondolom nem kell mondanom, hogy hány embert ölt már meg a pia közvetlenül, vagy közvetve...a fűvel ellentétben...(nem vagyok drogos, ez csak egy példa volt...)
2012. febr. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2/3!Senkit nem akarok kiűzni sehonnan,de ha az ország számít az adóforintokra,eleve nem értem miért molesztálják a bagósokat!A cigiből szerintem legalább annyi befolyt mint piából!Több volt a bagós mint az alkesz...Meg különben is,miért kell ebbe a k..va országban állandóan üldözni valakit!!!???
2012. febr. 14. 07:05
 5/7 anonim ***** válasza:

engem aztán nem érdekel hogy mennyire káros, legalább a cigisek hamarabb döglenek meg. csak NE fújjátok a pofámba a büdös cigifüstötöket.

az alkoholistákat se bírják jobban egyébként csak kevésbé idegesítőek a mindennapokban.

2012. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kevésbé idegesítőek az alkoholisták? Aha, főleg amikor benyomva lejmolnak.. Ráadásul komolyabb következményei vannak egészségügyileg, mint a dohányzásnak. Daganatot mindkettő okozhat, de egy alkohol-függőnél máj-, vese- és agykárosodás is fellép. A masszív alkoholizmus annyira képes leépíteni az embert, hogy csak vegetál mint egy növény.


Azt nem értem, hogy miért nem lehet külön dohányzó és nem dohányzó vendéglátóipari egységeket létrehozni. Ha a tulaj úgy dönt, hogy nála márpedig szabad dohányozni és ezt jól láthatóan feltünteti az ajtón, akkor aki irtózik a dohányfogyasztástól, az legfeljebb nem megy be. Eddig is voltak nemdohányzó helyek, lehetett választani.

Egyébként sem kötelező bemenni pl. kocsmába, bárba, pubba vagy zenés-táncos szórakozóhelyre...

2012. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves Aya-chan!Az alkeszok bizonyítottan hamarabb "döglenek" amúgy ez a kifejezés meglehetősen bunkó volt tőled!Amugy KG-nek igaza van!Téged meg csak irigyelni lehet,neked már semmi szükséged alkoholra,vagy cigire a teljes elbutuláshoz,te már agyilag úgymond szedálva vagy!!!Kíméld ezt az oldalt a sötét beszólásaidtól!
2012. febr. 15. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!