Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Rámszállt két...

Karika48 kérdése:

Mit tennétek? Rámszállt két pszichopata, (tavaly nyár óta) bennem látják az "ősellenséget", az ellenem folytatott harcukban az önmegvalósításukat.

Figyelt kérdés
Több mint kényelmetlen a helyzet, a rendőrség tehetlen vagy tehetségtelen. Törvényes megoldást szeretnék (elsősorban). A másik alternatíva lehetőségéből már van egy ügyem folyamatban. Szeretném "kézben tartani" az eseményeket, de elég kevés most az esély. Ne írígykedjetek. Nem látom a végét. Három kiskorú gyermekem van.

2012. febr. 15. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd ezt bővebben, kérlek?
2012. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődésedet!

Sokadszor mesélem már el,...egyre erősebb a meggyőződésem, hogy csak magamra számíthatok. Ill. az igazságszolgáltatásra hiába várok.

A történet a következő:

Tavaly nyáron egy alkalmazottam (aki egyben a szomszédom is és időközben már nem az alkalmazottam,természetesen) összeismerkedett egy büntetett előéletű,mániákus hazudozó alakkal,(pszichopata!?)aki ezt a kapcsolatot(?) is hazugságokra alapozta.(Ő kommandós,meg pszichológus).Én átláttam a szitán,ezért én lettem az első számú ellensége.Ennek következtében - a nyaralásunk alatt felgyújtották a lakásom bejárati ajtaját,megy a gyerekszoba ablakát a barátjával(?) Többen mondják hogy melegek,tény hogy csak együtt látni őket minden esetben.A tűz előtt két héttel egy üveg benzint dobtak az udvaromba,a kocsim alá.Az ügyet lezárták:ismeretlen tettes.

Ezek után ,( a tűz után közvetlen) volt egy szóváltás közöttünk,ahol én (nem bizonyíthatóan) megütöttem,ezért súlyos testi sértés kísérletével gyanúsítanak,(három éves tétel) és azóta is hazudozik Össze-vissza a hatóságoknak,engem terhelve.Közben a szomszédom melléképületét is felgyújtották-ahol majdan lakni szándékoztak-,amivel természetesen engem rágalmaznak.Ez is egy eljárásteredményezett.

Mai napig is ide járnak,provokálni próbálnak,a gyerekeim félnek az utcán,a szobájukban,...rossz érzés ezt látni,miközben nem tehetsz semmit ellenük(!?).Második ügyvédem van,de az az érzésem hogy Ő elsősorban bevételi forrástként szemléli az egészet.

Gondoltam hogy a médiához fordulok(?),nem tudom milyen hozadéka lenne.

Nagyjából ennyi.

Szar ügy mi? És bárkivel megeshet.Ill csak csodálkozik az ember:hogy mért pont velem?

Nem tudom hogy tudna -e vki OKOS tanácsot adni vagy segíteni?

Azért kösz mégegyszer az érdeklődést!Már ez is jól esik!

2012. febr. 18. 07:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen... Ez tényleg egy olyan ügy ( főleg hogy a rendőrök is csak piszmognak) melyet az ember úgy érez, neki kell megoldania. Ha a helyedben lennék én sem tudnám mit tegyek. -sajnálom, hogy csak ezt tudom írni- A gyermekeidnek tényleg szörnyű lehet ez. De ha továbbra is ezt csinálják azok az eszement idi*óták a legegyszerűbb lenne elköltözni. Tudom, hogy ez nem egy egyszerű megoldás ( főleg a mai gazdasági helyzetben) de ki tudja? Lehet, az lesz a következő, hogy szószerint az életetekre törnek. :( Azért a rendőrség is próbálhatna több erőt fektetni az ügybe.
2012. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)!

Jó volt megosztani megint valakivel ezt az egészet.

Nem valószínű hogy elköltözünk,-"nem olyan családból származom" :)- bár nem tudni még mit hozhat a jövő.

Köszi.Még egyszer.

A legjobbakat Neked is! Így ismeretlenül is.

2012. febr. 18. 19:12
 5/5 anonim válasza:
Ha van bizonyítékod, hogy ők tették tárd a hatóságok elé. Beszélj egy pszichológussal, aki nap mint nap foglalkozik pszichopatákkal, ő ért ahhoz hogy mit kellene tennie, hiszen ez a szakmája. Jó ötlet a média is, valamilyen balázs shów vagy betelefonálós hülyeség jó lenne, valameiylen szinten. De el kell költöznöd. Most válság van, így ha veszel egy ingatlant az is olcsó lesz meg eladnod is, sajnos. De tény hogy a közegből el kell menekülnöd.
2012. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!