Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mi van?

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Azt mondják a jó fogyás akkor következik be ha megfelelően eszel:Zsír,cukior,szénhidrát bevitel csökkentése....

Igen ám,de azt is mondják,hogy aki fogyózik az egyen többnyire rízst meg csirkehúst.

De a rízsben rengeteg a szénhidráát....most akkor mi van?


2012. febr. 16. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem (mivel nekem igy sikerült lefogynom) mindent ehetsz, csak mértékkel, szóval bármit, csak keveset. Ez vonatkozik a rizsre is. itt amit csökkenteni kell az inkább az olaj, a zsír, a marhahús, és ilyenek. ha van kérdésed még, akkor privibe megpróbálok válaszolni.
2012. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem hol a probléma. Attól hogy kevés szénhidrát kell azt a keveset még be lehet vinni rizsből. De én nem szoktam annyira javasolni mivel abból csak keveset lehet enni és máris megvan a napi szénhidrátbevitel. Igazából nem is láttam még hogy bárki azt javasolná hogy diétában rizsen élj, esetleg csak megemlítik hogy az is megfelelő minőségű szénhidátforrás. Elsődleges a pároltzöldség.
2012. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tysonutód válasza:

egy étrendet kell felállítani hogy meik nap mit eszel pont a szénhidrátok kalóri és vitaminok miatt hogy a fogyókura egészséges maradjon. de e mellett ha teheted eljárhatsz edzeni vagy futni hogy még hatásosabb legyen naponta 30-45percet.. pl.:


Mintaétrend:

1. nap

Reggeli: egy adag zabkása bogyós

gyümölccsel, dióval, fahéjjal, egy csésze zöld

tea.

Tízórai: egy alma, pár szem korpás keksz.

Ebéd: 15 dkg Cézár-saláta roston sült

csirkemellcsíkokkal, joghurtöntettel.

Uzsonna: egy körte.

Vacsora: 10 dkg roston sült hal párolt vegyes

zöldséggel, egy pohár paradicsomlé.


2. nap

Reggeli: rántotta két tojásból, egy bögre

vegyes zöldség.

Tízórai: egy élőflórás joghurt bogyós

gyümölcsökkel.

Ebéd: egy adag zöldsaláta 10 dkg grillezett

tengeri hallal.

Uzsonna: egy marék pisztácia.

Vacsora: egy tányér zöldségleves.


3. nap

Reggeli: 3 dl ananászos-banános turmix.

Tízórai: egy marék dió.

Ebéd: egy tányér paradicsomos lencseleves,

egy tányér spenótfőzelék.

Uzsonna: egy marék eper.

Vacsora: 15 dkg római saláta roston sült

csirkemellcsíkokkal.

2014. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!