Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Salvador Dali...

Szerintetek Salvador Dali szívott valamit mielőtt elkészítette volna valamelyik művét?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem már van olyan érzésem, hogy Dali valamit szedett mielőtt megragadta volna az ecsetet. Már a nevében a "Salvador" is a "Salvia" nevű pszichedelikus kábítószer nevére utal. Ti mit gondoltok? Mert nekem itt már valami gyanús...
2012. febr. 17. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A nevének semmi köze a salviához. Itt egy idézet tőle: Nem használok drogokat, én vagyok a drog.

De szerintem butaság lenne azt gondolni hogy egész életében nem használt semmit.

2012. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A salviát csak hülyeségből írtam. :D

De szerintem felfoghatatlan, hogy ép elméjű ember hogyan tud kitalálni efféle dolgokat.

2012. febr. 18. 13:50
 3/11 anonim válasza:
71%
LSD-zett
2012. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
NEM, GYEREK!
2012. szept. 19. 20:43
 5/11 A kérdező kommentje:
szeretem a zöldséget
2012. szept. 19. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kábítószer a festéshez akkora tévhit! Az emberek 99 százalékának semmi fantaziaja nincsen ezert nem tudjak elképzelni, hogy valaki másnak lehet kabszer nelkul. Es aki így gondolja hogy a Dalí kepek egyszerű drogos víziók az is messze van tőle hogy megértse mi is az valójában.
2012. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Az álmaiból merített ihletet, valószínűleg nem használt drogokat, egy hangos tárggyal aludt el, amit ha elaludt leejtett és amikor felébredt már festette is a látottakat.
2013. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Ajánlanám figyelmedbe Salvador Dali - Egy zseni naplója, és Salvador Dali titkos élete című könyveket.
2013. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én is festek, emiatt alapból drogosnak néztek egy csomóan régebben, most nem tudom minek néznek


tényleg az van, hogy az emberek nagyrészének egyszerüen nincs kreativitása és nem tudja felfogni, hogy van akinek van és nem a drog miatt csinál érdekes képeket

2014. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
70%
Régi kérdés, de nem értek egyet az előttem szólókkal. A kreativitást illetően, tekintve hogy az ember az agyi kapacitásának csak egy apró töredékét használja ki, én hiszek benne hogy bizonyos drogokkal sok művész többet hoz ki magából, több minden jön ki belőlük mint józanon...szóval én azt gondolom hogy használt drogokat...mert hát miért ne?
2017. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!