Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Régen volt...

Tudnátok segíteni? Régen volt egy rajzfilm sorozat 2 mókus szerű lény volt benne. Erdőben éltek. És Marci vagy Moricz volt az egyik mokúsnak a neve. Mentek kirándulni, jósnőhöz. Valaki megtudná mondani a címét? Sajnos csak ennyire emlékszem!

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 08:03
 1/3 Csaba680608 válasza:
Nem lehet a Misi mókus kalandjai?Igaz abban egy mókus van akinek a jós mondja meg,hogy létezik a folytontermö fa.Ha jól emlékszem a kalandjai végén megtalálja a fát,meg három elhízott mókust.Nem tudom segítettem-e,de ha még valami eszembe jut elküldöm privibe.Én is nagy meserajongó voltam ,vagyok.
2012. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem biztos de lehet hogy az Alvin és a mókusok.
2012. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Huhh:) Én is imádom a meséket:) Nem a Misi mókus volt:) rájöttem nagy nehezen hogy a Tüskeböki pajtásai és én csak a mókuskára emlékeztem belőle:)

sajnos sehonnan nem lehet leszedni de akkor is megfogom találni valahol!

Köszönöm a válaszodat!!!!

Szép hetet:)

2012. febr. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!