Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van az hogy egyik faluba...

Hogy van az hogy egyik faluba adnak mindenkinek aki rászoruló baromfit és takarmányt. De nálunk csak a Kisebbség (cigányok) kapnak? Miért? Mi magyarok nem lehetünk rászorulva?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon sok helyen ez megy, az önkormányzattól függ. A kisebbség azért kap, mert félnek tőlük. Legalábbis abban a faluban, ahol én laktam és most szüleim élnek, ez megy.
2012. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most nagyon felkapták a cigányokat. Mutogassák őket a tv-ben, hogy milyen szegények. Bezzeg a szegény körülmények között élő magyarokat alig mutatják. Most volt a tv-ben, hogy filmet csináltak a cigánygyilkosokról. Amikor a cigány öli meg az idős embert 500 ft-ért, meg betör, arról miért nem csinálnak filmet?

A másik dolog: Segélyt kapok. (Ilyen világban élünk). Most csak a nagycsaládosokat hívták be közmunkára, vagyis az mind cigány volt. Magyarokat egyet sem láttam közöttük). Miért? A magyaroknak nincs szüksége a pénzre, vagy ők nem nagycsaládosok?

2012. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Annyira elvagyok keseredve!!!

Nem sajnálom én tőlük ,hogy kapnak.De jól esne ha kicsit nekem is könnyebb lenne.Így is úgy is előteremtem én a baromfit meg a többit.De nem mind1 hogy miből kell kigazdálkodnom.....

Itt vagyunk 2 kisgyerekkel.Semmi segítséget nem kapunk.Mert a párom tisztességesen dolgozik.Ez szomorú!!!!!!!!!

2012. febr. 21. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem segélyként kötelet adjunk nekik hogy fel akaszthassák magukat vagy elektromos cuccot (villamos széket)
2012. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!