Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék visszavenni az...

Hogy tudnék visszavenni az arcomból?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már hogy nagyképű vagyok.Szeretném ezt megváltoztatni.Viszont én nem érzem azt hogy nagyképű lennék.

Mit tehetnék?


2012. febr. 18. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg azokat, akik mondták, hogy nagyképű vagy, hogy mondják el miért gondolják ezt. Kérd meg a körülötted lévőket, hogy figyelmeztessenek, ha valami ilyesmit van.
2012. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De még jöhetnek válaszok.

2012. febr. 18. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy mi is az a nagyképűség?

Szoktad piszkálni a többieket? Vagy lökdösni, rosszat csinálni?

2012. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem.Egyszerűen azt mondják nagy a pofám.De 5 vagy nem tudom hány ember nem tévedhet.Biztos igazuk van.Meg tanárok is mondják állandóan.Nagyképűen viselkedek,beszélek satöbbi.
2012. febr. 20. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Kijavítasz másokat? Közbeszólsz órán? Megjegyzéseket teszel erre-arra? Menő cuccaid vannak, esetleg mutogatod őket másoknak? Menő ruháid vannak? Dicsekedsz valamivel? Lenézel másokat?

Nekem ilyesmik jutnak eszembe arról, ha valaki nagyképű, ilyesmiket csinál az. Biztos van oka, hogyha ezt mondták rád, és ha nem tudod, akkor nem tudsz rajta változtatni.

Szerintem próbáld meg megfigyelni mostantól ilyen szemmel a viselkedésedet. Ha csinálsz valamit, gondold át, hogy ez másik szerint nagyképűség volt-e.

2012. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké.Megpróbálom azt amit mondtál.
2012. febr. 20. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!