Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol szerezhetek be gázpisztoly...

Hol szerezhetek be gázpisztolyt? Mennyibe kerül, kell e engedély, és mit kapok ha jogosan védem meg magamat vagy a szeretteimet?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és apám állandó jelleggel terrorban tartja anyát, és az egész családot iszik szinte minden nap amikor itthon van, kamionozik és hetente jár haza az utca az ordításától zeng.én már voltam az idegosztályon is miatta, fél évig kellett vizsgálatokra járnunk. remegek szorít a mellkasom is amikor ezt csinálja. tönkreteszi az életünket. már 8 éves koromban is azt láttam hogy anya fejét hajánál és nyakánál fogva verte bele a falba. én meg bömböltem és le se sz*rt. fegyver nélkül esélyem sincs ellene, mert nagy állat. Ez egészen kicsi koromtól fogva kihat mindenre de a tanulásra legfőképpen. már amikor meglátom egyből rosszul érzem magam. érzékeny lélek vagyok és ez a mélybe dönt.

2012. febr. 19. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ide gázfegyver!

Jelentsd fel bántalmazásért.

2012. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldjuk v.hogy most úgy néz ki, költözünk anyám tesójához.ha minden jól megy.
2012. febr. 20. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!