Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az hogy valakik belépkedn...

Igaz az hogy valakik belépkednek mások facebook profiljába?

Figyelt kérdés
Most írta egyik ismerősöm a facebook-on, hogy mikor belépett, akkor látta hogy történnek dolgok a profilján, amit nem ő csinál, tehát valaki más is be volt lépve hozzá. Azt írta, másoktól is hallotta már ezt. Most én is megnéztem és hozzám is belépett valaki például kiskőrös-ről, de én egyrészt budapesten élek, másrészt még sosem jártam kiskőrösön, tehát arról sem lehet szó hogy esetleg mobilról neteztem. Ki csinálja ezt, és mégis miért? Hozzám is több alkalommal léptek be ismeretlen helyről, pedig semmi érdekes nincs nálam, alig használom az oldalt és alig van ismerősöm is.
2012. febr. 20. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
van ilyen,adathalász oldalakon lenyúlják a bejelentkezési adataid és meghívást küldenek minden féle pénzlehúzó eseményre,pl most nagyon divatba jött ez az ncore regisztráció,mindenki küldi jobbra balra de igazából azoknak a fele nem is tud róla hogy küldött olyan meghívást,hozzáteszem egy olyanra küld meghívót amire 1600+áfa sms-ér kell regelni,de kamu az egész csak a pénzed kell nekik.
2012. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!