Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EOS Faktor behajtó cégről...

Drexike kérdése:

EOS Faktor behajtó cégről tapasztalatok vagy bármi információ?

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 07:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
50%
engem is cseszegetnek folyamatosan telefonon meg levélben,ne foglalkozz vele.nekem kb 40000ft tartozásom van de nem fogom kifizetni már kb 3 4 éve nem hagynak,ebből látszik hogy nem tudják behejtani!!!csak jár a szájuk.
2012. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hello! Nekem az a baj 400ezer van ezért jobban félek és azt mondják hogy jogi utra viszik ha nem fizetek! :(
2012. febr. 21. 18:16
 3/19 anonim válasza:

helló

Mindenkinek azt mondják és....

2012. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
65%

Komoly fejtágításon vesznek részt hogyan kell agresszíven bánni az "ügyféllel" és akkor majd te meg jól megijedsz és szaladsz kamatos kamattal befizetni és ettől ők boldogok.

Annyi a tanácsom ha valami nem tetszik első sorban náluk tegyél panaszt ha nem hat (de szokott) akkor nyugodtan menj tovább.

2012. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
mire gondolsz hogy menjek tovább?
2012. febr. 22. 17:29
 6/19 anonim válasza:
53%

Hello

Arra gondolok ha náluk panaszt tettél és úgy gondolod hogy nem megfelelően jártak el az ügyedben nekik is van felügyeleti szervük ott lehet ismételten panaszt tenni.

De a sorrend az fontos először EOS utána a többi.

2012. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

hello! nekem 200 ezerkörül van de sajnos céges, mi a szitu ilyenkor? perre mehet a dolog? azt irják hogy bármely részlet jogi eljárást vónhat maga után...

a másik az, hogy ezek az aljasoknak volt pofájuk felhívni mult szerdán/csütörtökön és bediktálni a számlaszámot és az első részletet és hogy meddig kéne beérkeznie, (adtak rá kb 2 munkanapot.)és mikor jött meg a levél? 27.-én? határidő mi? 27-e. feladás dátuma? 23.-a. most mi a szent car van ilyenkor?

2012. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
am az minek minősül az eos faktornál hogy ha ők olyan levelet küldenek mindig amire oda van nyomtatva az aláírás géppel? szemmel is jól látszodik hogy ctrl+c ctrl+v-zett tudomásom szerint így eleve érvénytelennek minősül
2012. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
+minden ilyen írat
2012. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Helló

Mindig mindenkinek azt mondják "eljárást" VONHAT maga után csak az eljárást Ők is elkerülnék mert az akár több év is lehet ugyanis nem behajtók hanem adósság kezelők így nem tud közvetlenül foglalni beszedni csak jog erős bírósági határozattal az meg amint tudjuk igen hosszadalmas is lehet félő kifutnak az időből.Ott a másik eset amikor nincs semmid (papíron)akkor miből hajt végre vagy foglal? Az hogy zaklatnak telefonon tudni kell kezelni vagy nem veszed fel vagy szépen megkéred ne zaklassanak.

2012. febr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!