Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni társasházban,...

Mit lehet tenni társasházban, ha fölöttem 3 gyerekes család lakik és mintha itt élnének velem, annyira zajosak?

Figyelt kérdés
Itt csönd volt, míg egy idős néni lakott, de most, hogy ez a csűrhe társaság beköltözött, nincs nyugalmunk. Többször szóltam már nekik, de mintha a falnak beszélnék. Írtam a közös képviselőnek semmi válasz, mert állandóan beteg, nem is tudom miért fizettünk egy ilyen embernek. Hol van az a hely, ahol ezt bejelentve, legalább szőnyeget tettetnének le velük, mert az sincs, nem azért , mert nem telik, de minek, szerintük. Az ember idegei így is ki vannak más egyéb dolgok miatt, most miért kell elviselni még ezt is. Hol van az, hogy élni és élni hagyni?
2012. febr. 21. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
rendörség. de lényegébe tul sok mindent nem tudsz tenni. én ugyan ezt éltem át amikor éjszakás voltam a kedves szomszédra meg egy nap 6x jött rá a porszívózhatnék de még fél 11kor is.
2012. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 22. 08:03
 3/3 anonim válasza:

"Hol van az, hogy élni és élni hagyni?"


Sajnos nem panelban..mert gondolom ott laksz.

Átérzem...de nagyon semmit nem tudsz tenni jogilag szerintem.

2023. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!