Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha polgármester akarok lenni,...

Ha polgármester akarok lenni, mit kell tennem? :D

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
először is nem gyakin kéne feltenned ezta kérdést másodszor meg csak szavazólapokat kell gyűjtened meg egyéb dolgokat.. meg az is kell hozzá h a nép rád szavazzon :D nem olyan egyszerű ám mint ahogy te azt gondolod :D -.-
2012. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hittem ezt már megbeszéltük Győzi!
2012. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"először is nem gyakin kéne feltenned ezta kérdést másodszor meg csak szavazólapokat kell gyűjtened meg egyéb dolgokat.. meg az is kell hozzá h a nép rád szavazzon :D nem olyan egyszerű ám mint ahogy te azt gondolod :D -.-"


Ki mondta hogy egyszerűnek gondolom?? Amúgymeg kössz a lekezelő válaszodat -.-"

2012. febr. 22. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
ez most méért lekezelő?? nem hsiezm h itt kéne feltenned a kérdést :D ez hülyeség. inkább kerdezz meg egy polgármestert h mit kell csinálni mert én se tom pontosan de sztem rajtad kiv más se.. mert csak az tudja aki már vett részt ijenben vagy polgármester de nem hsizem h ők pont gyakira járnak :D
2012. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!