Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek velem van a baj?

Szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés
Anyumnak most az a mániája hogy lehoz a padlásról ilyen 10 éves vagy annál régibb ruhákat, és azt mondja hogy vegyem fel, mert milyen jól áll, milyen divatos stb. Én pedig ha mondom neki hogy, de anya én ezt nem szeretném felvenni, akkor egyből azzal jön hogy milyen hülye vagyok hogy nem akarom felvenni a szép ruhákat, miközben ott van a szekrényem normális cuccokkal... Tudom hogy "más gyerek annak is örülne". De miért kellene azokat a régi ****-okat felvennem mikor van helyette normális... már kezd kicsit idegesíteni...... én vagyok a hülye?
2012. febr. 22. 17:57
 1/1 cathilina ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ha "más gyerek annak is örülne" akkor adja be őket valami szeretetszolgálathoz, sokkal hasznosabb, mint téged piszkálnia vele, mikor neked egyébként is van elég ruhád.
2012. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!