Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok mert...

Nagyon szomorú vagyok mert oda mentem ahova nem kellett volna. Pontosabban az iskola ebédlőjébe, de nem is ez a nagy gond?

Figyelt kérdés
Hanem az ( hogy mivel nem vagyok befizetve ) hogy ott ebédeltem is 1szer. Most nagy a bűntudatom mivel nekem ezt nem lehetett volna. Mit csináljak? Nagyon rosszat tettem?

2012. febr. 22. 18:55
 1/7 Tactical ***** válasza:
Jó neked, hogy ez a legnagyobb gondod!
2012. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 cathilina ***** válasza:
Te jó ég. Most meghalt miattad egy afrikai árva. Tudhatnád, hogy ha nem vagy befizetve, de az iskolai ebédlőben eszel, akkor a szabadkőművesek véletlenszerűen kiválasztanak egy embert és megölik.
2012. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van. Sőt, azt is hallottam, hogy amikor valaki ingyen eszik, egy nyuszi öngyilkos lesz.


Istenem, bár újra gyerek lehetnék, hogy ilyen szarságok legyenek a legnagyobb gondjaim!

2012. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát, igen, nem voltál becsületes, én megértem a bűntudatodat. Ezt ciki utólag bevallani, befizetni meg már nem tudnád, mert nem voltál behúzva aznapra. Tudod, az ebédet 2 nappal előtte rendeljük, legalábbis a mi sulinkba.

Úgy tudod helyrehozni, ha az árának megfelelő összeget valamilyen módon egy rászorulónak juttatod. Ha hajléktalant választasz, akkor ennivalót vegyél hasonló összegből, hogy ne piára vagy cigire költse. Vagy dobd be a pénzt egy templom perselyébe! Legjobb megoldás az lenne, ha valamelyik osztálytársad vagy iskolatársad aznap hiányzott, be volt húzva, akkor az övét etted meg. odaadod neki az árát, s akkor nem ért kár senkit.

Mindenesetre máskor ne tegyél ilyet, a tiszta lelkiismeret, a becsület többet ér, mint egy ebéd. Inkább fizess be, ha van rá lehetőséged!

2012. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én két hétig ettem ingyen a menzán, mire először elkérték a menzás kártyát. :D
2012. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zöld kéz a negyediknek.
2012. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elcseszted a kategóriát,gondolom a humorba szántad...
2012. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!