Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell videót szerkeszten...

Hogyan kell videót szerkeszteni Youtube-on?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék az egyik szeretett sztáromnak egy szülinapi videót csinálni február 27.-re.Már kiírtam Youtube-ra is,hogy valaki segítsen,de senki nem tudja.A régi változattal,tudtam videókat összevágni,de ezzel az újjítással,már nem.Aki tudna segíteni bárhogyan,akár megmondja,hogyan kell összevágni (ez lenne a legjobb),vagy ajánl egy érthető magyar videószerkesztő programot (INGYEN),az KÉREM SEGÍTSEN,MERT NAGYON FONTOS LENNE EZ NEKEM!!!
2012. febr. 23. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol akarod szerkeszteni a videot?

1./ Mert ha már feltöltötted a YouTube-ra, a profilodban ott is lehet

2./ Vagy a video nyersanyagodat a számitógépeden és szerkesztés után feltölteni

Ha az utóbbi lenne, akkor ugy kellett volna feltenni kérdésedet, hogy: " HOGYAN KELL VIDEOT SZERKESZTENI YOUTUBE-RA?"

2012. febr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát...mikor belépsz youtube-ra és ott a "videokezelő"-re kattintasz,akkor ott van egy kis szürke csík,amiben ott van,hogy "videókezelő" "videószerkesztő" "feliratkozások" és "elemzés".És ha rákattintok a "videószerkesztő"-re akkor ott nem tudok már összevágni videót.Youtube-ról már előtte letöltök videókat,amiket össze akarok vágni,és feltöltöm.
2012. febr. 24. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!