Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért bántanak állandóan?

Miért bántanak állandóan?

Figyelt kérdés
Ahogy említettem állandóan bántanak.Azért, mert tanulok és amikor rossz a kedvük akkor is bántanak, mert szerintük mindennek én vagyok a hibája.A minap is képeket tettek ki rólam a facebookra, amivel még jobban le akarnak járatni.Nincsen egy barátom sem, idegileg már teljesen kivagyok.Az öngyilkosság is többször már megfordult a fejemben.Nem tudom mit tegyek, teljesen kétségbe vagyok esve, kérlek titeket segítsetek !!!!! FONTOS !!!!!
2012. febr. 24. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
szia. keresd fel a suli psichologusat. nekem is volt ilyen gondom es o segitett.
2012. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha lenne
2012. febr. 24. 19:20
 3/9 anonim ***** válasza:

A pszichológus jó ötlet.

Mert az emberek szemetek. Ezt el kell fogadnod. Tisztelet a kivételnek.

2012. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szuleid tudnak errol?
2012. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem nagyon akarom elmondani.Meg velük is cseszegetnek engem.Ma is amikor felmentem a facebookomra találtam egy képet magamról amin én vagyok lefényképezve (ez a kép számomra sértő) és ott kommentelgetnek idézem: ,,Nap szépe" meg ilyeneket :((
2012. febr. 24. 21:20
 6/9 anonim válasza:
azt nem tudom mert bántanak ,de nekem is voltak ilyen gondjaim emiatt ittam is,...jó lehet hogy nekem 1 fokkal jobb volt mert nekem volt egy nagyon jó baratom de elkoltoztek és egyedul marattam, ma is minden nap bezsélunk meg minden,nekem e miett lehet hogy konnyebb a dolgom ,de és is UGYAN ABBA a cibőbe jártam mint most te most má teljesen jó minden.... na én ugy lábaltam ki ebből hogy: 1. stílust valtoztattam 2 évig nem volt rajtam iskolába 1 színes pötty sem csk feketébe 2. ugy csináltam mit ha minden rendbe lenne le se b...tam hogy mit mondanak én csk elégedetten ráuk mosolyogtam mindig 3.mutasd magad erősnek (ez tudom könnyú mondani) ,de hidd el ha annyira eleged van mindenkiből akkor meg má nem erdekkel semmi ,betelt a pohár akkor menni fog;) 4.csinálj botrányokat pl. én az utolsó 2 hétben az iskolába kékre festettem a hajam (tudom azt motnam hogy nem volt rajtam színes, de a hajam kivéltel volt) csináltattam 2 piercinget, mindenki csk nézett még akor is beszólogattak de éreztem azt hogy má nem a régi kezdenek megtörni, az utolsó héten má nem votl semmi annyira boldog voltam hogy elbőgtem magam ,de nem a többiek előtt berohantam a mosdóba... a legfontossabb hogy (legalábis nekem) az hogy tudd mi a célod evvel a egész változással engem ez ispirált végig;) légy maga biztos ,mit előbb is montam már hogy tudom nem lessz könnyu.... ja és töröld a fb-det mert csk azért tesznek föl képeket hogy húzzák az agyad...
2012. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
odamész hozzájuk előveszed a bozotvágót azt uccu neki
2012. febr. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

21:45-ös köszi a tippet, csak, ha az egész suli ellened van akkor sztem egy kicsit nehéz


04:-es xD mekkorát röhögtem

2012. febr. 25. 20:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerencse, hogy idén végzek és jövőre go középsuli, de ezek a hónapok kész szívások és kínok teljessége lesz
2012. febr. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!