Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bélyegről el lehet tüntetni...

Bélyegről el lehet tüntetni valahogy a pecsét nyomát, hogy újra felhasználható legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A bélyegekről (amik már fel lettek használva, ezért postán pecsétet helyeztek rájuk) el lehet tüntetni valahogy a pecsétet, úgy hogy csak a bélyeg képe maradjon meg?

Olvastam egy netes oldalt, különféle eszközökkel milyen hatásfokot lehet elérni (AXE spréé, alkohol, körömlemosó), én most nitro-higítóval próbáltam meg, de nem jött lesz 100 %-osan a pecsét, viszont a képet is leoldotta, már az is lejött, szóval régen rossz. :)

Lehet hogy pecsételésnél a tintában lévő alkohol miatt a tinta beleoldódik a bélyeg képébe is..? Nem értek hozzá. Nincs itt egy nyomdász vagy valaki aki tudná? :D

Köszi

Üdv.


2009. jún. 6. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért van rajta a pecsét,mert így "érvénytelenítik". Sajna mindig újat kell venned.A használt műanyag poharakat sem szedik össze,hogy ismét felhasználják. (remélem)
2009. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahh.. pedig jó ötletnek tűnt.. :D

Sebaj, köszi. ;)

2009. jún. 6. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!