Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveszettem valakit, szó...

Elveszettem valakit, szó szerint. Hogyan találhatom meg?

Figyelt kérdés

Van egy régi ismerősöm egy másik országban, akiről rég nem hallottam. Csupán a nevét és a címét tudom. Tegyük fel, hogy eutazom hozzá, de kiderül, hogy elköltözött. Van rá mód, hogy csupán név alapján megtaláljam?

Fordulhatok ilyenkor valakihez?

Fontos lenne.

Köszönöm.



2012. febr. 25. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
facebook?
2012. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közösségi oldalak, esetleg failbook, iwiw, myvip...etc etc
2012. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ó ha ilyen egyszerű lenne..:D

Kizárva.. az adott országban nincs rá lehetőség?

2012. febr. 25. 00:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak név és cím, semmi más? Akkor a régi, de bevált lehetőség: levél, hagyományos formában. Max. visszajön hogy "Déménagé" (elköltözött).
2012. febr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg ki lehet kérni lakcímet, de ahhoz gondolom bizonyos feltételeknek kell megfelelni, meg biztos, hogy nem elég csupán egy név hozzá, mert abból több is lehet. De hogy az adott országban is lehetséges-e, ahol lakik, azt nem tudom.
2012. febr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is ebben reménykedem. Azért még várom az ötleteket, levelet már írtam, de fogalmam sincs, odaért-e.

(13 000 km.)

2012. febr. 25. 01:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Telefonszám esetleg? Lehet, hogy még nem cserélte le, azt azért próbáld meg.
2012. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!