Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megváltozni?

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Van egy óriási problémám, mégpedig az hogy tényleg nagyon tisztességes vagyok, ami ugye a mai világban nagy hátrány. (És sajnos egyre nagyobb lesz.)

Attól félek hogy felnőttkoromban (most 17 vagyok) nem leszek majd elég erkölcstelen és könyöklő, ezért majd egy szegény szerencsétlen vesztesként fogok meghalni.



2012. febr. 25. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a rosszra!! ;-)))
2012. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát csak az a gond hogy aki egy kicsit se erkölcstelen az bizony utcára kerül. Az meg elég ciki.
2012. febr. 25. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értelek, miért nem szarsz le mindent és mindenkit, és miért félsz?

Elárulok neked egy titkot, ez a hely egy csapda, és csak azok juthatnak ki belőle, akik olyanok, mint a lótuszvirág, a legnagyobb mocsokban is tiszták maradnak.

És bár szenvedni fogsz, mint az állat, mint én, de egyre bölcsebb leszel, és mikor eljön az idő, kiszabadulsz.

2012. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd ha pofánvág az élet úgy, hogy megőrülsz, időd se lesz ezen gondolkodni és meg leszel változva. Én is pont olyan voltam, mint te akkoriban kezdődtek a bajok. Most 19 évesen hát nem gondoltam volna régen, hogy ilyen leszek. Szarok le mindenkit, de ez semmiképpen sem előny, inkább csak kisebb hátrányt jelent... Az igazi előnyt nem ez jelenti majd rájössz. De még hosszú az út, ahogy látom...Sok sikert!
2012. febr. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!