Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az izomba kapott oltás fáj? : S

Az izomba kapott oltás fáj? : S

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 12:47
 1/5 dirtboy ***** válasza:
izom csoportól függ,mikor seggbe adják az is izomba megy,ha hasba adják az is, ha vállba az is
2012. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a szuri mindig fáj, akármit is mondanak a nagymenők amikor kijönnek. "ez nem is fáááj!" áh dehogynem. egyébként nekem kevésbé fájt mint a bőr alá adott. fenékbe/derékba pedig k*rvára fáj, nekem derekamba adtak már, jájj..
2012. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vállamba kapom majd! De ne parázzak előre? :)
2012. febr. 26. 12:54
 4/5 dirtboy ***** válasza:

ezt úgysem mi döntjük el vagy te,ez ember függő.

attól hogy most itt azt írom hogy pl. ne parázz te vissza írsz hogy oké nem fogok attól még mire oda kerül a sor hogy kapod a szurit mindezt elfelejted és parázni fogsz.

régen én volt hogy hetente kaptam szurit aztán pár évig havonta akkor egy idő után már nem paráztam mert meg szoktam,most már tuti paráznák egy kicsit hogy feszíteni fog.

a vérvétel a legrosszabb,ott bármikor lehet parázni,főleg mikor aki veszi a vért átszúrja a vénát aztán csodálkozik hogy nem jön a vér.

ilyenem is volt már, k urva szar.

2012. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, tehát akkor a vérvétel sokkal rosszabb? Mert nyáron voltam és vagy 5 üveggel leszedtek... : S Az kicsit fájt is!
2012. febr. 26. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!