Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok belekényszerítve...

Miért vagyok belekényszerítve a Szalagavatóra? Miért nem lehetne megbeszélni ezt a dolgot a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Szerintük erre muszáj elmennem, nem lehet megbeszélni velük a dolgot és már a pénzt is belepumpáltak a dologba, holott én semmiképpen sem szeretnék táncolgatni és kötelességből mosolyogni egy eléggé szabályzott és 100% ban megrendezett, hivatalos protokoll rendezvényen! Elég kötelesség nekem az érettségire tanulni, nem kell fokozni ezt még ezzel is, arról nem is beszélve hogy külön felháborít hogy ha ez az egész elméletileg értünk,a diákokért van akkor nekem miért nincs jogom visszautasítani ezt? Vagy akkor ezek szerint maguk miatt akarják hogy táncoljak?
2012. febr. 26. 13:54
 1/2 anonim válasza:
Én is hasonlóképpen éreztem, ez a szüleid nagy napja, add meg nekik ezt az örömet. Szerintem ennyit megérdemelnek.
2012. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia 13:59!


"Szívességből" végigcsinálni egy ilyet? Akkor már eleve rosszul indul a dolog, kezdjük ott hogy ezt elméletileg nekem is akarnom kellene, de nincs így


Nem arról van szó hogy nem tisztelném ezt a hagyományt, mert elismerem hogy sokaknak nagyon fontos, de nekem semennyire, részemről bőven elég volt a Ballagás is, azt is végigszenvedtem és haraggal emlékszem vissza az eseményre (Akkor is belelöktek ebbe az egészbe)

2012. febr. 26. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!