Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a szóbeli középsulikba?...

Milyen a szóbeli középsulikba? (konkrétan Fazekas Mihály BP)

Figyelt kérdés

Szerdán megyek szóbelizni a Fazekasba. 90 feletti pontom lett (összesítve), behívtak a szóbelire, és nem tudom, hogy társadalomtudományon mit kérdeznek? nagyon nehéz? konkrét dolgokra fognak kérdezni? milyen típusú? *a témák, hogy mik azokat tudom*

Olyan lesz, hogy elém adnak egy lapot és akkor oldjak meg feladatot? vagy más típusú?

és egyáltalán hogyan viselkedjek? anyu mondta, hogy fehér ing, fekete szoknya, fekete harisnya illetve csizmába menjek, ne vegyek fel kiegészítőt se (max azt, amelyik kabala). Tudom, hogy szépen, hangosan köszönni kell, pl: ,,Jó napot kívánok!". Aztán hogyan tovább? úgy érzem, hogy remegni fogok, és bennem mélyen lapuló stressztől elfogom magamat sírni. mit csináljak majd?



köszönöm szépen a válaszokat! :)


2012. febr. 26. 17:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!