Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak? 4 éve már a 62...

Hogyan hízzak? 4 éve már a 62 és 64 kiló között vagyok és szeretnék kb 15 kilót hízni minnél gyorsabban de semiféle tabletták nélkül

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 17:45
 1/2 dirtboy ***** válasza:

legjobb az lenne ha nem zsírban híznál hanem izomtömeget növelnél.

ehhez edzés kell és tömegnövelő étrend.

2012. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha zsírt szeretnél, ajánlom azt, hogy étkezz napi 5ször minimum, reggel egyél sokat, mint reggeli, utána 2 óra múlva kapj be valami nasit, főleg sósat, az vízmegkötő hatású. Csak cukros löttyöket igyál, kólát, teákat, fantát, sprite-ot. Ebédként egyél valamit ami nagy, laktat, és zsíros, lehet mondjuk egy bögrés krémleves, olyan 2-3 db, majd egy jó nagy adag spagetti húsos-paradicsomos mártással. Vacsorának csokit egyél, vagy legalább édességet, és lefekvés előtt közvetlen egyél még, nasit, de ne keveset! Nem tudom hány éves vagy és hogy szereted-e a sört, de naponta étkezésekhez megihatsz 2-3 db-ot mert a gabona hízlal! Remélem segítettem, én is hasonló féle kúrát folytatok
2013. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!