Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felső tagozatosok, középiskolá...

Felső tagozatosok, középiskolások, mit szólnának, kiderülne egyik fiatalabb tanárukról, hogy animáket néz, és animeconokra jár?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy "Mit szólnátok" nem tudtam feltenni.
2012. febr. 27. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz
2012. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az engem nem érdekelne. Az számít hogy normális, jófej, igazságos legyen a suliban, ha ez megvan akkor nemérdekel mit csinál szabadidejében. Viszont ha alapból egy gyökér tanár akkor ha ez kiderül még ezzel is agyon lehet cikizni.
2012. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
76%
Én imádom az animéket és én nagyon örülnék neki,de ha másik szemszögből nézem arról nem szívesen tudnék,hogy animeconra jár a tanárom,bár ez függ attól is,hogy mennyire kedvelem azt a tanárt. :)
2012. márc. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha animeconon összefutnék a tanárommal, az meglepne, de örülnék neki :D

Amúgy nem zavarna.

2012. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!