Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romániából szeretnék Magyarors...

Romániából szeretnék Magyarországra (Nagyváradról Szegedre) csomagot (könyvet) küldeni. Meg tudnátok mondani, hogy pontosan hol és miként lehet ezt megoldani, és mennyibe fog kb. kerülni?

Figyelt kérdés
Minden részletre kíváncsi vagyok, ugyanis nem tudok eligazodni a Román Posta weboldalán. Köszönöm!
2012. febr. 27. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Levélként feladhatod, súlytól függ mekkora lesz a díja:


[link]

2012. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ajánlottan akarod, akkor az még 6 lei plussz.
2012. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, egy ehhez hasonló táblázatot kerestem én is, csak nem nagyon láttam át.


„Levélként feladhatod, súlytól függ mekkora lesz a díja”


Ez most kicsit fura lesz, de ezek szerint próbáljam egy borítékba begyömöszölni? Bár igaz, nagyon sok fajta van, könyvméretűek is.


A neprioritară és prioritară az a különbség, hogy milyen hamar érkezik meg, igaz?


De konkrétan a Corespondenţă és a Serviciul között? Melyik mit takar ez esetben?


Egyszóval, az én esetemben, aki Magyarországra szeretne küldeni:


Serviciul (plicuri plate) prioritar Europa (Scutit de TVA) vagy

Corespondenţă prioritară Europa (Scutit de TVA) lesz?



Eléggé értetlen vagyok, ne haragudj érte. De köszönöm így utólag és előre is a segítségedet :-)

2012. febr. 28. 12:33
 4/5 A kérdező kommentje:
És egy postabélyeg mennyibe kerül hozzávetőleg? Próbáltam utánanézni, de sem a Román Posta weboldalán, sem máshol nem találtam árakat. Nagyvárad-Szeged 163 km. légvonalban, körülbelül mennyibe kerülhet? Bár lehet, hogy nem légvonalban számítják, nem tudom.
2012. febr. 28. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Már idejétmúlt a válasz, de ha még esetleg szükséged lesz az infóra akkor van egy bizonyos "Imprimate" (nyomtatványok) szolgáltatás. A prioritar és neprioritar között annyi a különbség, hogy a prioritar küldeményeket repülővel viszik.

Amúgy ha imprimat prioritar-ként küldöd akkor elég hamar odaér és nem is drága.

2012. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!