Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is b*zis egy fiun...

Szerintetek is b*zis egy fiun rózsaszin póló?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Elég b*zis, de én felvenném, nem érdekel az emberek véleménye :D 19/F
2012. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
Igen, de szerintem még a lila is az...
2012. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen árnyalat.Apukámnak is volt,még a 80-as években, de nagyon nagyon halvány,inkább a fehérhez állt közel.Nagyon jól nézett ki
2012. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
undorító komolyan,én az összes rózsaszínpólós,vasalthajú kötsögöt egymás mellé térdeltetném és hatalmas fejrúgással jutalmaznám amiért ekkora homár
2012. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább csak nevetséges.

Nem bu.zis, hiszen a szexuális beállítottságot nem ez határozza meg...

Különben egy jól megválasztott árnyalatú rózsaszínes ing jól állhat bizonyos típusú férfiaknak. De a rózsaszín póló valahogy minden férfin/fiún idétlenül néz ki.

2012. febr. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A ruha nem az, csak az, aki viseli.


Van amúgy egy ilyen ismerősöm, aki sokszor viselt rózsaszínt, volt több barátnője is. Azonban a viselkedése furcsa volt.

Állandóan a pénisz méretéről dicsekedett (szerintem normális ember egy osztály közösségben nem csinálja ezt), állandóan kigyúrt meztelen csávókat nézett suliban órán...

És a barátnőjével elég szarul bánt, kár, hogy a barátnője is hülye volt, és nem vette észre, hogy mekkora érzéketlen tuskó az illető...

2012. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%
Szerintem nem buzeránsos sőt tök férfias, akárcsak a csillámpor, és a törpeuszkár, meg a szőrmés kapucni. Ellenben például a trikó, vagy mondjuk egy kék ing... úhh annál nincs is buzeránsosabb, főleg ha még szakállad is van, szín homok...
2012. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerinted b+? Ha meglátok egy ilyet az utcán , egyből az jut eszembe , hogy az apja miért nem veri pofán az ilyet , egyáltalán , hogy tud így a szülei elé állni ?! Egy férfi legyen férfi és öltözködjön is úgy , ne úgy mint vmi hülyegyerek homokos.


19/F

2012. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!