Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarják verni az osztálytá...

Meg akarják verni az osztálytársamat! SOS! (bővebben lent) Ez lehet az én hibám?

Figyelt kérdés
Egy lány megkérdezte tőlem neten, hogy hány óránk van, én meg is mondtam neki, kérdem miért, és mondta, mert egy barátnőjével meg akarja leckéztetni egy lány osztálytársamat suli után. (Amúgy én se csípem nagyon azt a csajt). Most mit tegyek? hisz én mondtam meg nekik az infót :( Kétségbe vagyok esve...
2012. febr. 28. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Most nem leszek túl bölcs,de mégis azt mondom: Maradj ki belőle.

Nem gondolom, hogy te tehetsz róla, szerintem ez nem akkora dolog, mi is csináltunk gyerekfejjel hasonló gonoszságokat. A baj ott kezdődik, ha valaki tényleg vérremenően komolyan gondolja.

2012. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is bízok benne, hogy csak a szájuk járt... Hát remélem nem lesz semmi gáz, mert végülis amikor kérdezte én se tudtam semmiről, hát megmondtam..
2012. febr. 28. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Na lett valami a dologból? Megverték a lányt?
2012. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy sztem nem a te hibát, te csak válaszoltál egy kérdésre. Amúgy cigánycsajokról van szó?
2012. ápr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!