Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetne meggyőzni osztály...

Hogy lehetne meggyőzni osztálytársamat, hogy jöjjön a nyári sátorozásra? Nagyon kéne.

Figyelt kérdés

Kitaláltuk, hogy lemegyünk nyáron sátorozni egy éjszakára a tó mellé (a falutól alig 2 km-re). Benne is volt, de most már nem akar menni, azt mondja, hogy jó lesz az a kertben és unatkozni fogunk (csak 2-en tudunk menni, max. 3-an, mert ha többen vagyunk, akkor hangoskodás lesz a vége, és elhallatszik a halőr bódéjáig) meg már nagyon beleéltem magam. A kertjükben nyáron minden hétvégén ott éjszakáztunk, és már unom, mert mindig kijön az anyja, megnézi, hogy jól vagyunk-e :D. Jó lenne elmenni máshova (nálunk nem jó), már szinte elterveztünk mindent, de erre nem lemondja? Mással nem tudok elmenni, csak vele, mert ő tud jó hangulatot csinálni, barátnőm meg nincs. Ő a legjobb barátom is. Már csak őt kell meggyőzni. Mégegyszer mondom, hogy max. 3-an tudunk menni, de ő: "unatkozni fogunk", pedig amikor csak 2-en voltunk náluk, akkor is feltaláltuk magunkat hajnalra, akkor csináltuk a legtöbb hülyeséget, jobb volt, mint amikor 8-an vannak.


De hogyan lehetne meggyőzni? Nem akarom lemondani, mert már NAGYON beleéltem magam, más barátommal nem tudok, mert őket annyira nem is ismerem, hogy megbízhatok-e bennük.


Amikor náluk vagyunk:

-ha sokan vagyunk: hangoskodás, és mindig jön az anyja, hogy "CSENDBEN"

-teljesen szétszélednek az udvaron ha többen vagyunk, pedig meg volt nekik mondva, hogy maradjunk a kertben

-nem lehet NAGYON JÓL szórakozni, mert túl közel vagyunk a házukhoz :D

-nem lehet biciklizni, mert nincs hely

-le vannak korlátozva, hogy miket csinálhatunk, mert az anyja... :(


Ha a patakon lennénk:

-kint lennénk a szabadban, lehetne egész éjszaka kilométereket is sétálni, biciklizni

-ő is beleélte magát, amúgy ezt ő találta ki még tavaly

-nem zavarnánk senkit az alvásban és zenét is lehetne hallgatni

-kint lennénk a természetben

-nem kell bemennünk a házba WC-re :D

-azt csinálunk, amit akarunk pl. fára mászhatunk (náluk csak kis fák vannak)

És még sorolhatnám.


Tehát a kérdés: Hogy győzzem meg hogy jöjjön?


2012. jan. 5. 19:50
 1/6 A kérdező kommentje:

Kicsit hosszú lett :S

DE KÉRLEK OLVASSÁTOK EL!!!

2012. jan. 5. 19:52
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és nyáron leszünk 14 éves fiúk
2012. jan. 5. 19:54
 3/6 anonim válasza:
Nekem van egy barátnőm aki nagyon makacs. Tavaly nem akart jönni osztálykirándulásra. Őt tényleg semmivel nem lehet meggyőzni. De nekem általában sikerül. Már minden hülyeséget összehordok, mindent megígérek neki, hogy belemenjen. De ha ezt ő találta ki és együtt terveztétek meg és aztán a végén lemondja. Akkor (már bocs) de elég köcsög barátod van. Nem tudom mit tehetnél, de mikor az barátnőm nem akart eljönni osztálykirándulásra én az anyukáján keresztül tudtam meggyőzni.
2012. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt az ígérgetést én is ki fogom próbálni, csak aztán be is kellesz tartani :D

Tudom hogy néha ilyen kocsog, nem szokta ezt csinálni, de most valamiért rájött az 5 perc, és ha valamit elhatároz nehéz befolyásolni. Rosszkor beszélgettünk erről, rossz helyen.

Kösz a választ, még jöhetnek ilyen saját tapasztalatok, mindenkinek megköszönném, és megy a felpontozás :)

2012. jan. 7. 15:43
 5/6 A kérdező kommentje:

Elég lassan jönnek a válaszok.

Inkább kérdezek valamit.

Ti hogy szoktatok meggyőzni egy másik embert akármiről?

2012. jan. 14. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
embere válogatja,de ha a lelki ismeretére hatsz az mindig beválik.
2012. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!