Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől alakulhat ki ilyen...

Mitől alakulhat ki ilyen mértékű mánia?

Figyelt kérdés

Olvastam itt gyakorin egy kérdést, ahol a lényeg az volt, hogy egy ember szivacs mániás, nagy mértékben.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

Ez a kérdés az.

Mi a véleményetek a kérdés hitelességéről? Vagy magáról a kérdésben szereplő ember mániákusságáról? Miért pont szivacs?


2012. márc. 1. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól beetettek :D Ez fake. Szerinted úgy tud valaki élni, hogy mindent szivacsok borítanak? Senki sem ment föl hozzájuk, és látta, hogy mi van ott? Miért nem hívott pszichológust? Ha levegőnek nézi, akkor minek lakik nála? Miért nem kér segítséget a szüleitől? Miért nem kér segítséget másoktól? Ha fél tőle akkor minek lakik vele?
2012. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez a kérdés kamu, de az nem változtat a tényen, hogy sajnos vannak mániákus emberek. Pl. a gyűjtögetők. El sem hinné az ember, milyen lehet egy ilyen betegségben szenvedő ember lakása, amíg nem látja a saját szemével. Én eddig csak a televízióban láttam, de így is nagyon durva.
2012. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!