Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Elhagytam a diákom, már...

SOS! Elhagytam a diákom, már nem látom többet? Ha vki mégis leadta, hol keressem? Örs vezér körül történt.

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
BKV ügyfélszolgálaton érdeklődnék
2012. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oh, logikus!
2012. márc. 2. 08:56
 3/6 anonim válasza:
47%
Remélem nem tanár vagy, és most jöttél egy osztálykirándulásról! :D
2012. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miért, úgy viccesebb lenne?

A személyim egy 1 éves bérlet egy 1 havi máv bérlet és 3000 Ft volt benne, haha...megüt a guta, pedig emlékszem, hogy a kezemben volt! Remélem a suliban hagytam!

2012. márc. 2. 09:17
 5/6 anonim válasza:

Talán igen. Viccesebb. Nekem a tárcámat lopták el, benne a jogsimtól a személyin át a bankkártyámig mindent. Siófokon.

Ott voltam 1 db útlevéllel. Na az már igazi probléma.


Mondjuk 3 hónappal később hívott a rendőrség, hogy egy diszkórazzián megtalálták az egyik bankkártyámat egy csávónál. Így jobb?

2012. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Én is beugrottam... azt hittem, tényleg valami diákot hagyott el és tanár... ilyen idétlen megfogalmazást...
2012. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!