Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van rá lehetőség, hogy...

Hol van rá lehetőség, hogy (élve) belefeküdjek egy koporsóba? Csak úgy érdeklődés céljából.

Figyelt kérdés
Nincs semmi perverzióm, meg tök normális vagyok, csak érdekelne, milyen lehet egy koporsóban feküdni.

2012. márc. 2. 13:38
 1/6 pagan válasza:
fekszel majd benne eleget a jövőben sztem:D,de próbálkozz egy készítőnél hátha meglágyul a szíve és teljesíti a kívánságodat:)
2012. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor már nem tudom meg, milyen érzés, de köszi a tippet. :)
2012. márc. 2. 13:47
 3/6 anonim válasza:
vegyél egyet, vidd haza, feküdj bele
2012. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És utána mit csinálnék vele? :D Nekem csak erre az egy alkalomra kéne, nem hiszem, hogy annyira megtetszene, hogy később koporsóban aludjak... :)
2012. márc. 2. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyisd fel az ágynak az ágyneműtartóját , és feküdj abba , az olyan mint egy koporsó.
2012. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha én koporsókészítő lennék (vagy mi..), és valaki olyan kérdéssel fordulna hozzám, hogy kipróbálhatja-e, megengedném neki, tuti. Miért, honnan tudná, h nem azért akarod kipróbálni, hogy kiválaszthasd sajátodat. Elvégre fő a kényelem, ha él az ember, ha nem él... Nyugodtan próbálkozz.
2012. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!