Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » NEKEM NOKIA 7230-AS TELEFONOM...

Baán Dominik kérdése:

NEKEM NOKIA 7230-AS TELEFONOM VAN ÉS A netre (0. facebook.com-ra) szeretnék bejelentkezni és az a baj hogy nem ír semmit ha az e-mail címet ha a jelszót szeretném beírni telefonról mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 16:15
 1/8 copeland válasza:
nekem is így van.. :/ és nokiám van.. ha megvan vagy tudsz valamit segíts..
2012. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
pont ugyanilyen telóm van ezzel a problémával...amúgy ez a facebook hinája, nem a telódé
2012. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pethő Adrienn válasza:
Nekem se jo nem ir semmit:(Kurzolom meg fehér:(((Már péntek óta ilyen!!nem tudom még meddig szarakodik a facebook,de már jo lenne ha helyre jönne:::(
2012. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 copeland válasza:
remélem hamar.. bár nemhinném hogy hamar helyrejön : (
2012. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aron26 válasza:
nekem is ugyanez a probléma és nekem is nokiám van... ha valaki tudja a probléma megoldását írjon...
2012. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
meg tudtam a megoldást, sajnos a mi szolgáltatónk nem engedélyezi a 0.facebookot szóval vagy vesztek új mobilt vagy maradtok ennél facebook nélkül. egyébként angolul kérdeztem meg a facebook szolgáltatót! :-(
2012. márc. 9. 16:23
 7/8 aron26 válasza:
én t-mobilos vagyok és jó is volt rajta a facebook.de kb. 1 hete nem lehet beírni az emailt meg a jelszót se..mitől lehet ez?
2012. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pethő Adrienn válasza:
Hogy hogy????:Oakkor már soha nem lesz jo a facem a telefonon?????!!!
2012. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!