Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A One Direction amerikai vagy...

A One Direction amerikai vagy angol?

Figyelt kérdés
Szreintem amerikai..de szerinteteek?
2012. márc. 3. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Az mi?
2012. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

X faktoba szerepeltek, egy fiú csapat.:D

Öt tagból áll... Harmadikak lettek.

2012. márc. 3. 15:47
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem a magyar x faktorba sztem az amerikaiba de nemtudom..ezért kérdem hogy amerikaiak vagy angolok:))
2012. márc. 3. 15:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Rákerestem... Britek és Írek.
2012. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Basznám őket... Fejbe... Hólapáttal!
2012. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. válaszoló, mostmár én is rájötem:) Köszönöm:D
2012. márc. 3. 16:02
 7/15 A kérdező kommentje:
És 3. válaszoló attól, hogy ők helyesek fiatalok és lányok ezrei vannak oda értük még nem kell irigykedni:P
2012. márc. 3. 16:02
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

3. vagyok.

Lány vagyok, 17 éves, és nem irigykedem rájuk, eddig semmi bajom nem volt velük, de már az agyamra ment, hogy bármilyen közösségi vagy egyéb oldalra felmegyek, minden velük van tele. Nem zavar, ha mások szeretik, de már idegesítő az az imádat, amit mutatnak, és nem csak engem, mindenki mást is, akinek nem folyik a nyáluk, ha meglátja őket valahol. Én például 5 éve SP rajongó vagyok, de mégse róla irkálok mindenhol egész nap, nem idegelek vele senkit, ha tudom, hogy nem szereti. Most épp arra gondolok, ami Twitteren/Yammon szokott menni. Nem tudom, hogy fent vagy-e, de ha igen, akkor gondolom tisztában vagy vele, hogy miről beszélek.

2012. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ja, aha értem:) Én sem vagyok úgy oda értük,hogy minden nap az ő számuk megy vagy hogy mindig róluk beszélek...de azért bevalom, hogy cukik:)

És itt magyarországon még nincsenek is annyira oda értük:S

2012. márc. 4. 19:55
 10/15 fancsa14 válasza:
BRITEEEEK
2012. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!