Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Roxfort Boszorkán...

Hogy lehet a Roxfort Boszorkány-és Varázsló képző szakiskolába járni? :D

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 16:55
 1/9 anonim válasza:
79%
arázslónak kell lenned és a 11. születésnapodra(legkésöbb) meg kell kapnod egy levelet az ig helyettestőé(Mc. Galagony) Be kell szereznek a szükséges holmikat az Abszol úton amit Londonban találsz utána Szeptember elsején a King's Crosson a 9 és 3/4 vágányról (amihez a 9 és a 10es közti falon jutsz be) indul a vonatod mindezek után a jelenlegi vadőr (ha szerencséd van Hagrid még ott van ;) ) majd útba igazít :D:D Jó tanulást remélem elég részletesen írtam le ;)
2012. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszii!! Igen részletese leírtad!! Én tavaly betöltöttem a 11-et és nem kaptam levelet, pedig varázsló vagyok..!

És nagyon szeretnék oda járni..:) Az rokonom nővérem is oda jár, és ő kapott levelet.. És akkor én mért nem kaptam??

2012. márc. 4. 12:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagyis hát unoka nővérem jár..!! :D
2012. márc. 4. 12:08
 4/9 anonim válasza:
Kvibli vagy :D ennyi vizsgáltasd ki magad a Mágiaügyi Minisztériumban :)
2012. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Okés:) És am.. te oda jársz??:D Wow.! *.*
2012. márc. 7. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
sok pálinkát kell inni...
2012. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már elmúltál 11 éves, és ha eddig nem mutattál semminemű varázslatot, vagy apró csodát, kevés a valószínűsége, hogy már nem vesznek fel. Habár minden országnak megvan a maga varázsló iskolája, ezért lehet, hogy a magyar iskolába érettebbnek kell lenni és csak úgy lehet bekerülni. Majd drukkolok! ;) hihi
2012. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én Roxfortba járok és ha nem kaptál levelet, akkor valószinűleg nincs benned mágia.Vagy az is előfordulhat, hogy egyszerűen nem találtak meg. A legtöbb magyar a Drumstangba jár és oda asszem jelentkezni kell, de én nem oda járok nem tudom. Esetleg küldj egy baglyot és kérdezd meg, hogy mért nem kaptál levelet. Ha esetleg felvesznek, akkot Tali Roxfortban!
2013. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kérdező!!! Mit szívtál? Adsz belőle légyszives? :)
2016. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!