Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a Facebook Idővonalat? ÉN szeretem! Mi bajotok vele,?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
en se szeretem, egyszeruen csunya es zavaro.foleg zavaro.ha nem lenne kettobe osztva akkor talan egy fokkal jobb lenne.
2012. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Wow, egy ember, aki szereti. (OK, sokan vagyunk még ezzel, de úgy néz ki a többség nem tud hozzászokni) Nem értem, amúgy mi a bajuk vele. Szerintem könnyet átlátható, minden könnyen elérhető, jól néz ki, logikus a felépítése. Egy-két apróság van, amit nehezebben találtam meg, de lényegében szerintem egy nagyon jó fejlesztés.


Könnyen kezelhető és dizájnos. Nekem 5 perc volt kb. hozzászokni, eszembe nem jutott volna a régi üzenőfalra váltani utána.

2012. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Utálom mert:

- logikátlan és átláthatatlanul van kettéosztva pl. egy hosszú poszt mellett két másik posztot kell olvasni a túloldalon és nézni kell hogy jajj hova csatlakozik az a vacak

- ismerősök 2* is megjelennek...

- mi a franc az hogy életesemény???

- és mekkora b.romság már ez az idővonal: 2012,2011...2009, születés????

Da fuck...


Jah és az app még xarabb... ott friendsként ugrik ki az is hogy honnan ismered az illetőt vagy ugyanott törölheted... és lejjebb kell görgetni ha tényleg az illető "friends"-jeit szeretnéd látni


A beállítások menü is katasztrofális.

Mondjuk én már minden fazságot tiltok lefelé szóval egészen jól közlekedem benne, de mire sikerült megszüntetnem a 2009-ben felvett alkalmazások engedélyeit EGYESÉVEL!!! és szintén egyesével a lájkolós hüle oldalakat - újabban posztolnak ezek a majmok is...

és beállítottam hogy ki mit láthat... hát eléggé lefárasztott...


jah és az iphone app mindig xarakodik, de legalább már sikerült azt megcsinálniuk h ha nem is chaten mindig, de 2. esetben az üzeneteknél, végső soron a külön faceboook messengerben látom h mit írtak nekem...


egyszóval gyűlölöm.

miért vagyok fenn?

mert mindenki fennvan, ott írnak ha vmi buli/esemény/szülinap van, néha sulis dolgokat is onnan tudok meg...

2012. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Jah és igen azért átláthatatlan mert ki szeret úgy olvasni hogy egyszer az egyik oldalon olvasok egy fél oldalt aztán a másik oldalon egy kevesebbet... félig lejjebb csúsztatva...


bezzeg a külföldi aukciós oldal ami feedbackeket gyűjtött a felhasználóktól miután megírtam nekik h 4 helyett 3 termék legyen egy sorban alapból /be lehetett állítani, de minden oldal újratöltésekor be kellett állítani/ mert ennyit tud egyszerre "átfogni" a látásunk, úgy kényelmes hogy ne kelljen balról jobbra nézni... lám... most már csak 3 terméket listáznak egy sorban és mennyivel kényelmesebb...

2012. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem szeretek cikkcakkban olvasni, nekem ezért nem jön be. Szerintem az emberek a sorrendiséget balról jobbra, vagy felülről lefelé tudják követni a szemükkel, de nem ide-oda ugrálva.


De mindegy, mert megszoksz, vagy megszöksz, semmi beleszólása nincs senkinek.

2012. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretem. Átlátható. Mindent megtalálok. Azért utálják annyian, hogy legyen valamin felháborodni. Majd jön valami más, amin fel lehet háborodni és akkor majd mindenki elfelejti az IDŐVONAL-AT
2012. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért utálom, mert NEM tudok sehogy sem hozzászokni. Furcsa ez a dolog, egyrészt nekem viszonylag hamar megvolt, egy fatális tévedés miatt, másrészt meg hamar megszokós típus vagyok. Ez valahogy nem megy, és kész. Fő problémám vele, hogy lassú, meg sehogy nem lehet rajta kiigazodni. Amit még rühellek, hogy a Facebook itt mondogatta, hogy jajj, hát decemberben már mindenkinek ilyenje lesz, holott a fél világnak még a rendes van meg. Esküszöm, hogyha így marad, szerválok én is egy régiúj fészbúk profilt.
2012. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Én is szeretem : ) Tetszenek az újdonságok, és szerintem szép. A másik nagyon elavult már. Ez kicsit designosabb.
2012. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
70%

Nemtudom én olyan semleges vagyok. Nem is zavar, de nem is szeretem.

Most beaktiváltam kiváncsiságbol. A beállitások jok, a fotok,térképek, ismerösök is tetszenek.

Egy valamit nem értek: miért nem mutatja az összes postomat a vonalon?

Szval én meg tudok békélni vele. Ha maradna a sima üzenöfalas, az is jo lenne.


Szval ízlések és pofonok :) kinek mi tetszik.

Azt megemliteném, NEM KöTELEZÖ, tehát a kedves developer csapat gondolt azokra, akiknek nem tetszik :)


és az elöbbieknek: nyugalom emberek, ez egy szimpla egyszerü kérdés/közvéleménykutatás, nem kell felkapni a vizet :D

2012. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem, mert nekem is zavaró, és már nagyon megszoktam a régit! *.* De kinek mi tetszik... :D
2012. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!