Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha beteg vagyok, influenzás,...

Ha beteg vagyok, influenzás, gáz ha felveszek egy pelenkát? Mert a toalett messzi van.

Figyelt kérdés

emeletes ház, én fenn a mosdó lent, és magas a lázam, és nem akarok mászkálni. inkább pihenni.


19f



2012. márc. 3. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég gáz, azért wc-re 19 évesen illő lenne kifáradni, még lázasan is, de ahogy te jónak látod.... Viszont a kérdés szerintem fake, mert nem hinném hogy egy 19 éves embernek ennyi sütnivalója lenne.
2012. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb lenne egy szobavécét használni, vagy egy bilit. Lefeded és a lehető leghamarabb űríted, vagy űríteted. A pelenkában rosszul fogod érezni marad. Ez a legrosszabb megoldás, hidd el.
2012. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ementali ***** válasza:
Miért lenne gáz, ha neked jó így?
2012. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyira bírom, hogy az összes pasi meg van halva, ha lázas :D

Én 39,5-el még simán rohangásztam föl-alá, meg intéztem a dolgaimat, csak kicsit rázott a hideg. Barátom meg 38-al már a temetését tervezgette... :D

2012. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!