Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúnak jól áll a csőgatya+acél...

Fiúnak jól áll a csőgatya+acélbetétes bakancs?

Figyelt kérdés
Mióta megszülettem Slipknot fanatikus vagyok de sosem volt az az üszök rocker stílusom inkább egyenes szárú farmerekben meg csőgatyában vagyok de vennék magamnak acélbetétes bakancsot csak nem tudom megy e a csőgatyához vagy ehhez csak a terepmintás nadrág a fasza?

2012. márc. 4. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
még szép hogy jó
2012. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Metálos lány vagyok, de nekem nem tetszik. Az acélbetésessel nincs bajom, rajtam is volt már, csak csőgatyával olyan fura együtt. :D A tornacipő jobb szerintem. :D

Na mindegy, ízlések és kotonok. :)

Ha tetszik és illik hozzád, akkor hordd :)

2012. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy azért nem tetszik, mert csőnadrággal eddig csak ilyen '2méter60kiló' rockeren láttam és olyan fura volt az a nagy bakancs olyan lábakkal amiket a kifutókon szokás látni. :D
2012. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak mert így az utcán utánam dobálnak szavakat meg nekem jönnek meg nekem dobálnak dolgokat és megakarom mutatni azért, hogy nem az vagyok akivel szórakozni lehet kung fu-zok épp ezért nem kapom fel a vizet könnyen. Az a lényeg, hogy az öltözködésemről nem rí le, hogy én milyen stílust képviselek! :DD
2012. márc. 4. 18:36
 5/9 anonim válasza:

én egy bakancsos lány vagyok és szerintem fiún csőgatyával acélbetétes.... necces a dolog. én inkább valami bővebb nadrágot vennék föl. nem olyat mibe kétszer beleférsz, csak egy kicsit bővebbet mint a csőgatya.

a slipknot hallgatás meg istennek tetsző dolog, meg vagy dicsérve xd

2012. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem hallgatom én élem a Slipknot-ot! :D Fanatikus vagyok mindent tudok róluk! :D
2012. márc. 5. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod ez alkattól is függ...Én Hungarista vagyok és ilyen sok zsebes katonai gatyát szoktam hordani(nem terep színűt) és ahhoz az acélbetkós bakancs :DDÉn nem vagyok kis termetű ember és ezért nem hordok csőgatyát.:D
2012. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ha még egy taraj is társul hozzá akkor az már a mennyország *-*

viccet félretéve.. szerintem kurv@jól néz ki :D

2012. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kérdező máris szimpatikus vagy :"D

Slipknot nélkül nem is lenne élet, hatalmas rajongó vagyok mindent tudok róluk amit lehet.De egy tanács ha "meleges" a csőnadrágod ne vedd fel bakanccsal de ha olyan átlagos akkor miért ne?:D

2012. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!