Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom feltelepíteni...

Laci11111111111 kérdése:

Miért nem tudom feltelepíteni az Internet Explorer 9-et a számítógépemre?

Figyelt kérdés
A számítógépemen lévő operációs rendszer Windows Vista Home Premium 32bit-es. Valaki segítsen hogy feltudjam telepíteni légyszives. Oldalakat szeretnék kapni pl. hogy milyen frissítés szükséges hozzá hogy feltudjam telepíteni!Előre is köszönöm.!
2012. márc. 4. 19:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen oldalakat szeretnék hanem mondjuk ami szükséges hozzá hogy sikerüljön!
2012. márc. 4. 19:06
 2/10 zeronibble ***** válasza:
A normális böngészőkkel mi a baj?
2012. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi! Csak szeretném feltenni! Miért olyan nagy baj ez?? Nem tudsz rá valami megoldást?
2012. márc. 5. 14:56
 4/10 zeronibble ***** válasza:
Így Google után elsőre azt mondom legyen alatta sp2.
2012. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Magyarul? Bocsi nem nagyon értek ehhez.. de csak ilyen 32bites lemezem van.
2012. márc. 5. 16:32
 6/10 zeronibble ***** válasza:
A vista service pack 2 letöltése és telepítése előfeltétele az ie9 telepítésének. Többszáz megás telepítőcsomag, amit csakis a microsoft oldaláról szabad letölteni.
2012. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval evvel kellene újra telepíteni a számítógépem ? Vagy ez csak egy frissítés amit sima telepítéssel meglehet csinálni mint a többi programot?És ha esetleg tudsz oldit adni?
2012. márc. 6. 14:31
 8/10 zeronibble ***** válasza:
Mindkét út járható, sőt, elvileg befrissíti magát, ha nincs tiltva az automatikus frissítés.
2012. márc. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Levan tiltva!! Nekem azt mondták hogy az nemjó ha bevan kapcsolva.De akkor letöltöm a Service Pack2-t és feltelepítem!! Köszönöm a segítséged!
2012. márc. 8. 19:50
 10/10 zeronibble ***** válasza:
Nincs mit! Viazonr látszik, hogy nem figylelek, először SP1 fenn kell legyen. Sajátgép jobb katt Tulajdonságok mutatja, ha van
2012. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!