Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valki megtudja nekem mondani...

Sanyi71 kérdése:

Valki megtudja nekem mondani melyik a jobb a Ford S-max 1,8TDCI 125le vagy a 2, 0 TDCI 140Le?

Figyelt kérdés
Persze gondolom hogy a 2,0-s de mennyire érezhető a különbség? Csak azért kérdezem mert nem sok 2,0 van ....1.8-bol több a választék...

2012. márc. 4. 20:29
 1/2 viktorvarga válasza:
helo.én mindenhol aztolvastam hogy a 2.0-2.2 esek a jók a tdci be.egy 2.0 s-max jó választás.egyjó autómata váltóval világbajnok.én vennék.
2013. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aHermann válasza:
2.0s 163 lovas s-max boldog tulaja vagyok. Szerintem is kevés az 1.8 egy ekkora kasznihoz. Közzel két tonna mozgatásáról van szó mindennel együtt vagy akár többrôl. Fogyasztása nálam eddig 6 lter körül alakult nagy átlagban, ami iszonyat jónak számít azt gondolom ilyen tömeggel. Talán egyedül a magasabb teljesítményadó szól egyedül az erôsebb motor ellen. Ha nagyon ritkán mész csak sokatmagaddal és sok csomaggal, akkor elég lehet a kisebb motor is, de akkor eleve nincs értelme s-maxban gondolkodni vélményem szerint.
2014. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!