Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » KAPOTT MÁR VALAKI SPAM-ként,...

KAPOTT MÁR VALAKI SPAM-ként, hogy nyereménye érkezett az APPLE-töl ipad, stb? A futárnak kellene fizetnem 135 fontot, kb.43 ezer ft-ot. Ez kamu vagy mi ez?!

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, naponta kapok az ilyeneket! Persze hogy kamu! Egy nyereményt, nem utánvéttel szokás feladni :P
2012. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerinted milyen "nyeremény" az amiért fizetni kell ???
2012. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy te is irod spam.


Ami tul jo hogy igaz legyen az nem igaz. - ez a net mottoja.


Arra mennek ra h te azt fogod mondani h jajj 43-at kifizetek egy ipaderr de jo olcson jutok hozza es kozben nem is az lesz a csomagban, sokan ki se bontjak a futar elott a csomagot atvetelkof csak alairjak holott ez butasag...

2012. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ.Én is kaptam.Csodálkoztam is,hogy nyertem,hiszen sehová nem regisztráltam a nyereményre,sehol nem játszottam,hogy nyerjek.Azon meg végképp csodálkoznék ha valaki fizetne egy nyereményért,mert elhiszi ezt a sületlenséget.
2012. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a kedvencem az, hogy te vagy a 999999. látogató, nyertél, elég fura hogy minden oldalon, többször is én vagyok a 999999. látogató
2012. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinted az nyeremény, amiért fizetni kell? Pláne 43.000 Ft -t. Ez nem nyeremény, hanem kopasztás!
2012. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

EMBEREK! KÖSZÖNÖM SZÉPEN A VÁLASZOKAT !!!

Bocs,de

én vagyok a naiv és álmodozó!!

2012. márc. 14. 08:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja,nemcsak ipad-ot igértek hanem még300 000 font nyereményt is az APPLE cég nevében. ÉS MÁR A FUTÁR SZOLGÁLATTOL IRTAK, HOGY HOZZÁK, erösitsem meg e-mailben a "rendelést".
2012. márc. 14. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!