Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni két diákmunk...

Nem tudok dönteni két diákmunka közül. Segítség a választásomban? Ausztria vs. Zalakaros.

Figyelt kérdés

Apa ismerettségei útján, bár még csak most leszek 16, de két lehetőségem van a nyári munkára.

Egyik Zalakaros, havi 70000-t keresnék minimum segédpincérként egy vendéglőben.

Másik pedig apa munkahelyén, mivel kávézó és fagyizóban dolgozik Ausztriában, ezért a főnökének be tudna ajánlani, fagyisnak. A nyelvvel nem is lenne gond viszont több érv szól a hazai és több a kinti munkához.

Itthoni: nagyon szeretem anyukám, és hiányozna, és a barátnőm is.(inádom, bármit megtennék érte) viszont harmadannyi fizetés.

Kint: kaland, nyelvtanulás szempontja, önállóság és 'zsebpénzgyűjtés', és nagyon kalandvágyó vagyok, megismerhetném ausztriát meg hasonlók, vonz a kaland, és a fizetééés.. kb. 3x annyi.

Mert mégis két hónap. Egyszerűen nem tudok dönteni, és persze, még három hónap, de április elejéig nekem muszály eldöntenem. Segítségeteket kérem!


2012. márc. 5. 20:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!