Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Paypal fiókot h lehet törölni...

Károly Attila0123344 kérdése:

Paypal fiókot h lehet törölni teljesen? Mert nCORE-t akartam támogatni és ha minden igaz sikerült is, de csak ennyit akartam és nem szeretném, hogy tovább legyen számlám! Valaki írja már le nekem részletesen. = )

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 23:09
 1/4 anonim válasza:
belépsz a paypal-ba, ott találsz egy olyat h my account, azon belül pedig egy profile-t. katt rá. akkor kiad 4 oszlopot (My personal info, My money, my setting, my selling tools.) Rákattintasz a My setting-re, és ott van egy olyan, h Close Account..:)) Remélem érthető voltam. :D
2012. márc. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2012. márc. 17. 23:33
 3/4 Andibambi86 válasza:
Sziasztok bocsi már de én is csináltam egy play pal fiókot de még a megerősítős 400 ft os küldés nem jött létre de közben meg gondoltam magam ilyenkor is lehet törölni a fiókot vagy ha nem küldök 400 ft ot akkor törlik a rendszerből lécci segítsetek már előre is köszönöm :d
2013. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az a baj, hogy a close your acount azt jelenti, bezarod a fiokodat. Nem = a torlessel, szerintem. Persze te nem tudod elerni, de az adataid, es szamlaszamaid biztos hogy megmaradtak nekik... Persze ez igaz minden internetes beregisztralasra, fiokra... Nekem nagyon nem teszett, hogy nyomonkovette a paypal a szamlaim penzmozgasait... Meg az sem tetszett, hogy az eurot valtotta dollarra majd ujra eurora, stb... Rablo, kemkedo satanista banda... Eljon az ido mikor csak nevvel, es cimmel lehet majd adni, es venni... irja a Bibliaban a jelenesek konyve...
2017. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!