Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kel tegyek hogy koleganőmm...

Bandris kérdése:

Mit kel tegyek hogy koleganőmmel végre normális közösséget alkossunk?

Figyelt kérdés

5 éve dolgozom egy cégnél eladóként, a koleganő 10 éve és ő az üzlet boltvezetője. Soha nem kerestem a baráti kapcsolatot vele főleg hogy megvolt a rossz híre, amit próbáltam figyelmen kívül hagyni. Előző év őszéig sikerült végkép megutáltatnia magát. Röviden nem fogta meg a munka végét, penészes kaja, sőt egy-két törzs vendég is elszokott tőlünk. A dologban a legszomorúbb hogy nem képes elismerni ha hibázik (mert ő tökéletes, képzeli magában).

Januárban tettem egy fogadalmat hogy, bármi történjen is én kedves leszek...stb. Ez elég jól ment. Segített a munkában, kedves volt az emberekkel. Az előző hétig. És itt kezdhetném előröl a történetet. Adjatok ötleteket, fizikai kontaktus kizárva mind erőszakos mind erotikus!



2012. márc. 8. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak ti ketten dolgoztok a boltban?
2012. márc. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem van egy másik koleganőm is de ővele nincs semi problémám

sőtt mondhatni barátok is vagyunk. Előszőr ő sem bírta, de egy ideje jóban vannak.

2012. márc. 8. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!